Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Mokymai apie Inovacijų agentūros paskelbtus kvietimus verslui

Mokymai

Lietuvos Inovacijų agentūra paskelbė kvietimus teikti paraiškas labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms pagal priemones: MVĮ skaitmeninimasInoPažangaInoBrandaŽaliasis eksperimentas, Ecoinovacijos, Įmonių inovatyvių produktų komercializavimo skatinimasDalyvavimo tarptautinėse ir nacionalinėse MTEP ir inovacijų programose skatinimas.

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras kviečia į skelbtų kvietimų ir priemonių pristatymą (2023.09.14 d. 15 val), kurio metu bus pristatomi Inovacijų agentūros paskelbti kvietimai ir aptariamos dalyvavimo galimybės. Informaciją pristatys Lietuvos inovacijų centro atstovai. Sužinosite apie tai, kokios veiklos yra finansuojamos, kokie galimi pareiškėjai, kokios tinkamos finansuoti išlaidos, kokie keliami reikalavimai projektams, kokius stebėsenos rodiklius reikės pasiekti. Taip pat suteiksime informaciją apie būtinus pateikti dokumentus.

Susitikimo metu ir po jo turėsite galimybę ne tik užduoti rūpimus klausimus, bet ir gauti individualią konsultaciją, pasitarti dėl galimo Jums svarbaus projekto galimybių.

Susitikimas vyks Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre (J. Basanavičiaus a. 7, Vilkaviškis)

2023 09 14 dieną 15 valandą.

Išsamesnė informacija ir registracija

+370 342 20525

+370 659 67332