Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Meno galerija „Švytinti žemė“

Pramogos

Kontaktai

Meno galerija “Švytinti žemė”-mistiška ir keistai raminanti. Būtent tokią atmosferą buvo siekta sukurti.
Galerijoje vykdomi edukaciniai užsiėmimai “Samanų magija”.

„Daugelis menininkų įkvėpimo semiasi iš gamtos. Gamta, žmogus ir laikas – trys kūrėjai. Kūrėjas turi paklusti gamtai, prisiderinti prie jį supančios aplinkos. Kas kita – technika. Mums visada patiko skulptūriški darbai. Išbandžius įvairiausias technikas: keramiką, tapybą, grafiką..., bet visada sugrįždavome prie skulptūros.
Ilgą laiką ieškojome tinkamos technikos, kad galėtume įgyvendinti sumanymą, sukurti kažką naujo, savito. Manau, kad pagaliau pavyko, sujungus keletą technikų gavosi „Švytinčios skulptūros“.
Mums galerija yra ir darbas, ir gyvenimas, ir savotiška filosofija. Tikime, kad menas reikalingas žmonėms, kad jis keičia pasaulį. Yra toks gražus šūkis „Menas išgelbės pasaulį“. Mes taip pat tuo tikime.
Menas labai įvairiais aspektais žmogui atneša naudos: praplečia akiratį, kūrybiškumą, lavina vaizduotę. Kiek daug žmogus gyvenime netenka, jei gyvena ritmu darbas-namai- buitinės problemos. Menas, buvimas tarp meno kūrinių, skatina teigiamas emocijas, teigiamą požiūrį į pasaulį. Jei žiūrėdamas į meno kūrinį matai kažką pozityvaus, vadinasi, kuri pozityvią, gražią ateitį.
Manome, kad svarbiausia galerijos funkcija – meno pateikimas kiekvienam suprantama kalba.“

Meno galerijos „Švytinti žemė“ įkūrėjų mintys

Atsiliepimai

Komentuoti