Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

„Suvalkijos aliejus“

Aliejus

Kiekvieną aliejaus lašą spaudžiant tikimės, jog tai bus dar vienas lašas, suteiksiantis mūsų pirkėjui geresnę sveikatą nei vakar, skanesnius pietus, laimingesnį vakarą!

„Suvalkijos aliejus“ atsirado iš meilės ūkininkavimui ir savo vaikams. Mūsų vaikai nuo gimimo labai alergiški ir turintys odos problemų. Ieškant, kaip padėti jiems natūraliomis priemonėmis, akys nukrypo į aliejus. Žingsnis po žingsnio ir matant rezultatus, norėjosi daugiau. Iš to noro dalintis ir gimė „Suvalkijos aliejus“.

Šiandien mūsų asortimente yra net 12 skirtingų rūšių aliejų, kur visi yra nerafinuoti, šalto spaudimo. Visos aliejaus rūšys spaudžiamos „Suvalkijos aliejus“ ūkyje, o mūsų pačių auginamos net 5 žaliavos.

Taip pat asortimentą papildo sėklos (kanapių, moliūgų, saulėgrąžų ir linų sėmenys) bei kiti kanapių produktai, tokie kaip arbata, kanapinė druska. Mūsų 2020 metų rudens naujiena - 100% natūrali levandų arbata!

Tai visada praktiškos ir naudingos dovanos savo šeimai, kolegoms ir net verslo partneriams.

Mes atsakome už savo produktų skonį, šviežumą ir kokybę!

Produkcijos galima įsigytis parduotuvėje „Premo“ (Vytauto g. 103, Vilkaviškis) arba internetinėje svetainėje www.suvalkijosaliejus.lt.

Atsiliepimai

Komentuoti