Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Coffee Cruise kavos skrudinimo cechas

Kava

Kontaktai

Darbo laikas:
I — V 09:00 — 16:00

2018 m. pradžioje Vilkaviškyje atidaryta kavos skrudykla COFFEE CRUISE.
Skrudykla įsikūrusi atokioje nuo miesto vietoje, netoli vandens telkinio ir miško, toliau nuo judrių gatvių, todėl užtikriname, kad kava yra ruošiama gaivioje ir švarioje aplinkoje. Keliaujame po pasaulį ieškodami geriausios kavos.  Atradę ją, gabename į Lietuvą, kur ir skrudiname. Tokiu būdu visada esame užtikrinti, kad kavos mėgėjus pasiekia tik ypatingai šviežia aukščiausios kokybės kava.

Žalios kavos pupelės COFFEE CRUISE skrudyklą pasieke iš įvairiausių žemynų ir regionų. Šiuo metu savo asortimente turime kavų iš Brazilijos, Peru, Nikaragvos, Gvatemalos, Etiopijos, Kolumbijos, Papua Naujosios Gvinėjos, Tanzanijos ir net Indijos, tačiau šis sąrašas nuolat ilgėja!

Koncentruojamės į mažų apimčių skrudinimo kiekius. Siekiame išlaikyti kuo aukštesnę kokybės kontrolę, nuolat tikrinant skrudinimo lygius bei tobulinant naujus skrudinimo profilius. Skrudinant mažesniais kiekiais išlaikome precizišką tikslumą ir šviežumą, o tai geram kavos skoniui bei aromatui yra vieni svarbiausių faktorių. 

Kavos galite įsigyte firminėje parduotuvėje, taip pat parduotuvėse Premo (Vytauto g. 103, Vilkaviškis), Provincijos mėsa (Marijampolės g. 1, Rūdos k., Gižų sen.).

Atsiliepimai

Komentuoti