Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Arūno Vitkausko ūkis

Gamtos gėrybės

Ūkininko Arūno Vitkausko ūkyje auginamos ir vartotojams tiekiamos uogos: šilauogės, braškės, aronijos, juodieji serbentai, taip pat siūloma smidrų. 

Iš kitų rajono augintojų šis ūkininkas išsiskiria tuo, kad ūkio svečiams gali pasiūlyti ne tik šviežių uogų, bet ir platų asortimentą perdirbtos produkcijos: šilauogių sulčių (100 proc.), įvairios šilauogių uogienės (su cukrumi; be cukraus; be saldiklių; su šokoladu ir aitriąja paprika; su aitriąja paprika; su šokoladu; kt.), džiovintų, šaldytų šilauogių, liofilizuotų šilauogių, braškių ir smidrų, braškių uogienės, aronijų sulčių (100 proc.). 

Ūkininko A. Vitkausko ūkio švieži, džiovinti ir liofilizuoti produktai Sveikatos apsaugos ministerijoje pripažinti kaip sveikatai palankesni maisto produktai. Vartotojui ši informacija perduodama ženklinant  tokią produkciją simboliu „Rakto skylutė“.

A. Vitkauskas – Lietuvos uogų augintojų asociacijos narys. Ši narystė yra garantija, kad ūkininko siūloma produkcija užauginama vietoje, jos kelias nuo augintojo iki vartotojo – trumpiausias, o tai leidžia tiekti į rinką visiškai šviežią produktą.

Ūkininko veikla šilauogyne  yra kontroliuojama VšĮ „Ekoagros. Jis yra įgijęs teisę savo siūlomas šilauoges žymėti kokybės ženklu, kuris reiškia, kad šis produktas yra užaugintas pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą.

Šviežių šilauogių, braškių, smidrų, aronijų, juodųjų serbentų galima įsigyti sezono metu, o perdirbtos produkcijos – nuolat. Pagal kliento pageidavimus iš ūkio produkcijos ruošiami šventiniai  dovanų rinkiniai.

Ūkyje organizuojamos ekskursijos, degustacijos, edukacinės programos. Klientai kviečiami atvykti pauogauti. Prieš vykstant į ūkį prašoma pasiskambinti.

Visus metus produkcijos galima įsigyti ūkyje, o sezono metu ja prekiaujama Vilkaviškio ir Kybartų turguose, Vilkaviškyje stoginėje priešais katedrą, parduotuvėse „Provincijos mėsa“ ir „Art Glacio“. Ūkininkas yra nuolatinis įvairių švenčių bei mugių dalyvis. Apie dalyvavimą viešuose renginiuose iš anksto  skelbiama feisbuko paskyroje „A. Vitkausko ūkis“.

Produkciją pagal klientų užsakymus ūkininkas pristatyto nurodytu adresu, taip pat siunčia  visoje Lietuvoje. 

Atsiliepimai

Komentuoti