Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Viešoji konsultacija dėl „Lietuva 2050“ vizijos

Šiuo metu rengiama Valstybės pažangos strategija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais, kitais bendrakūrėjais nustatoma valstybės pažangos (Lietuvos ateities) vizija, jai įgyvendinti reikalingos valstybės vystymosi kryptys (strateginės ambicijos) ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu. Projektą „Lietuva 2050“ numatoma baigti rengti ir pateikti Seimui iki 2023 m. kovo 10 d.

Ateities įžvalgomis pagrįsta Lietuvos ateities vizija leidžia drąsiau mąstyti apie norimą ateitį ir geriau pasirengti galimiems iššūkiams bei galimybėms. Taip Lietuva gali tapti dar atsparesnė, o jos gyventojai, institucijos, verslas ir nevyriausybinės organizacijos įgyti papildomos motyvacijos imtis tam reikalingų pokyčių jau dabar.

Iki 2023 m. sausio 22 d. vyksta viešoji konsultacija, kurios metu kiekvienas gali susipažinti su rengiamu Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ dokumentu, jį komentuoti ir teikti savo pasiūlymus.

Viešosios konsultacijos tikslas – išgirsti piliečių, organizacijų ir asocijuotų struktūrų nuomonę dėl siūlomos „Lietuva 2050” vizijos ir ambicijų pirminio projekto. 

Kviečiame dalyvauti konsultacijoje ir pareikšti savo nuomonę apie pirminį „Lietuva 2050” vizijos ir ambicijų dokumentą.

Tai galima padaryti dviem būdais:
1) atsakyti į klausimyną, kurį galima rasti čia
2) pastabas ir pasiūlymus laisva forma siųsti el. p. [email protected].

Su pirminiu „Lietuva 2050” vizijos ir ambicijų dokumentu susipažinti galima čia.

Su piliečių ir ekspertų pateiktais pasiūlymais dėl Lietuvos ateities vizijos ir ambicijų galima susipažinti čia.

Lietuvos ateities scenarijai yra čia. Daugiau informacijos apie Lietuvos ateities vizijos kūrimo eigą rasite čia ir čia.

Konsultacija vyksta iki 2023 m. sausio 22 d. 

 

Išsamesnės informacijos apie viešąją konsultaciją galima teirautis Vyriausybės kanceliarijos Strateginio valdymo grupės patarėjos Modestos Kairytės el. paštu [email protected] arba telefonu +370 6 730 51 60. 

 

Atsiliepimai

Komentuoti