Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Kuriama Vilkaviškio verslo bendruomenės sakurų alėja

Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondas vėl buria verslo bendruomenę ir kviečia padovanoti miestui sakurų alėją.  

 

Praėjo metai, kai susibūrę ir lėšas sutelkę verslo įmonės, pavieniai verslininkai bei gyventojai Vilkaviškyje, prie modernios autobusų stoties, pastatė įspūdingą laikrodį, tapusį savotišku miesto simboliu. Tai leido patikėti, kad visi kartu mes galime labai daug.


Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondas subrandino naują idėją, kviečiančią visus imtis iniciatyvos ir toliau puošti gimtąjį miestą.


Prie Šeimenos paupio tako, netoli Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos apsilankymo katedros planuojama pasodinti Vilkaviškio verslo bendruomenės sakurų alėją. Numatomame plote tilptų 18 šių, anksti pavasarį pražystančių japoniškų vyšnių, kurios kaskart pasigėrėti įstabaus grožio žiedais kviestų ne tik miesto gyventojus, bet ir svečius.


Prisijungti prie iniciatyvos ir sukurti dar vieną jaukią traukos vietą mieste kviečiame verslo įmones, pavienius verslininkus. Verslo įmonės ar verslininkai, parėmę ne mažiau nei 800,00 eurų suma, alėjoje turės savo vardinį medelį pažymėtą lentele su įmonės pavadinimu ar pavarde verslininko, skyrusio lėšų alėjai ir jos aplinkai įrengti. Už skirtas lėšas bus ne tik bus nupirkta sakura (Prunus sargentii „Rancho” SG 18-20, kamieno apimtis 1m aukštyje 18-20cm), bet ir tinkamai paruošta žemė, medelis pasodintas, sutvarkyta alėjos aplinka. Šiuos darbus atliks specialistai, suteiksiantys sakuroms vienerių metų garantiją.Taip pat numatoma alėją bei jos prieigas papuošti mažosios architektūros elementais. 


Kviečiame rajono verslininkus jungtis prie mūsų iniciatyvos papuošti gimtąjį miestą, o kartu pristatyti vilkaviškiečiams bei miesto svečiams savo įmonę.


Alėja bus nedidelė, joje galėsime pasodinti tik 18 sakurų, todėl pageidaujantieji Vilkaviškio verslo bendruomenės alėjoje turėti savo medelį į fondą turėtumėte kreiptis jau dabar.


Rašykite mums el. paštu v[email protected] arba skambinkite tel.370 69829759.
Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondo vadovas Arūnas Simutis

 

Atsiliepimai

Komentuoti