Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Knyga "100 Sūduvos dvarų"

Antroji Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro „Sūduvių knygų“ serijos knyga. Tai irgi kultūrinio turizmo Sūduvoje skatinimui skirta Benjamino Mašalaičio „100 Sūduvos dvarų“. Knygų serijoje, kurios šaknys siekia 16 amžiaus Sūduvių knygelę“ šį kartą pristatoma vieno iš geriausių dvarų kultūros žinovo Lietuvoje Benjamino Mašalaičio Sūduvos dvarus net 500 puslapiais pristatantis leidinys. Tai senosios dvarų kultūros pažinimu užburiantis ir į painias jos istorijas įtraukiantis šimtais archyvinių ir šiuolaikinių fotografijų iliustruotas kūrinys. Tarp 100 Sūduvos dvarų puikuojasi net 40 Vilkaviškio, 19 Marijampolės, 13 Šakių ir 11 Kalvarijos savivaldybių didikų kultūros puošmenų. Žinoma, jis skirtas visiems Sūduvos krašto istorija ir kultūra besidomintiems keliautojams, bet ypatingai tiems, kam iki šiol paslaptinga 17 - 18 ir 19 – ojo amžiaus aukštoji Sūduvos kultūra kelia ne tik pagarbą, bet ir neblėstantį susižavėjimą.

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras už galimybę išleisti šią išsamią tikro dvarų tyrinėtojo Benjamino Mašalaičio knygą nuoširdžiai dėkoja geranoriškiems rėmėjams - Kalvarijos, Marijampolės, Šakių ir Vilkaviškio rajono savivaldybėms, UAB „ART‘Glacio“, UAB „RSD group“ UAB „SDG“, UAB „Mantinga“, UAB „Stevila“, UAB „Vidara“, vyninei kavinei „Vilkenta“, Gelgaudiškio, Vilkaviškio Paežerių bei Vinkšnupių dvarams, VšĮ „Vilkaviškio sveikatos priežiūros centrui“, ūkininkams Robertui Mickevičiui ir Arūnui Maksvyčiui, Giedraičių šeimos labdaros ir paramos fondui, ROTARY Marijampolės ir Vilkaviškio klubams bei laikraščiui Santaka“.

Beje, šio mažatiražio leidinio kaina – 34 eurai.  Knygą galite įsigyti  Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre,  adresu Basanavičiaus a. 7 Vilkaviškyje.

Atsiliepimai

Komentuoti