Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

DĖL MOKYMŲ VERSLO NAUJOKAMS, BESIVERČIANTIEMS MAŽMENINE ALKOHOLIO PREKYBA

DĖL MOKYMŲ VERSLO NAUJOKAMS, BESIVERČIANTIEMS MAŽMENINE ALKOHOLIO PREKYBA, BEI INFORMACIJOS PATEIKIMO ŪKIO SUBJEKTAMS IŠDUODANT LICENCIJAS VERSTIS MAŽMENINE PREKYBA ALKOHOLINIAIS GĖRIMAIS, TABAKO GAMINIAIS IR SU TABAKO GAMINIAIS SUSIJUSIAIS GAMINIAIS

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) informuoja, kad 2013 m. sausio 18 d. Departamento direktoriaus įsakymu Nr. T1-25 patvirtintose Ūkio subjektų veiklos, susijusios su alkoholio produktais, tabaku, tabako gaminiais ir su jais susijusiais gaminiais, patikrinimų atlikimo taisyklių 44 p. įtvirtinta verslo naujoko sąvoka. Verslo naujokas – tai naujai įsisteigusios įmonės, asmenys, įregistravę individualią veiklą arba įsigiję verslo liudijimus. Naujoko statusas trunka 12 mėnesių nuo įregistravimo į registrą dienos arba nuo veiklos, susijusios su susijusią su alkoholio produktų, tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių gamyba, prekyba, reklama, kita su šiais produktais susijusia veikla pradžios.

Departamentas, siekdamas bendradarbiauti su verslo naujokais besiverčiančiais mažmenine prekyba alkoholio produktais ir didinti šių ūkio subjektų kompetencijas, organizuoja mokymus: „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?". Mokymai vyks 2023 m. gegužės 10 d. (trečiadienį) 10 val. nuotoliniu būdu. Registracija į mokymus vyksta iki 2023 m. gegužės 5 d. (penktadienio), paspaudus interaktyviąją nuorodą Departamento interneto puslapyje ir atsidarius registracijos langą.

Departamentas maloniai prašo Jūsų pasidalinti prie šio rašto pridedamu pranešimu apie mokymus bei interaktyviąja registracijos į mokymus nuoroda savo interneto puslapiuose arba kitu būdu apie vyksiančius mokymus informuoti ūkio subjektus, kurie atitinka verslo naujoko sąvokos apibrėžimą.

Taip pat Departamentas primena Jums, kad ūkio subjektams, atitinkantiems verslo naujokų statusą, yra parengtas informacinis lankstinukas, kuriame jie gali rasti informacijos, būtinos tinkamai vykdyti ekonominę veiklą. Lankstinuką rasite paspaudę šią nuorodą: https://ntakd.lrv.lt/nuorodos/verslo-naujokams/mazmenine-prekyba-1“.

Dėl papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis į Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vyriausiąjį specialistą Rapolą Bernatonį el. paštu [email protected] arba telefonu 8 690 58297.

 

Atsiliepimai

Komentuoti