Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Debatai su kandidatais į Vilkaviškio rajono savivaldybės merus

2023 m. kovo 5 d. trečią kartą merus rinksime tiesiogiai, Vilkaviškyje šiais metais mero posto siekia 6 kandidatai. Vasario 22 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Vilkaviškio atstovybė ir Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, organizavo kandidatų į Vilkaviškio rajono savivaldybės merus ir vietos verslo atstovų debatus „Vilkaviškis rytoj“.

KPPA rūmai, atstovaudami verslininkus, siekia išklausyti visus kandidatus į merus, nepalaikydami nei vienos valdančiosios politinės jėgos, o kurdami dialogą tarp savivaldos ir verslo atstovų. Dalyvauti debatuose buvo kviečiami visi kandidatai bei Vilkaviškio rajone veikiančių Rūmų atstovybės narių ir kitų įmonių vadovai bei atstovai.

Debatuose dalyvavo ir atsakė į vilkaviškiečiams verslininkams rūpimus klausimus šie kandidatai į Vilkaviškio rajono savivaldybės merus: SAULENAS AŽELSKAS (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ), ŽILVINAS GELGOTA (Naujas startas Vilkaviškio kraštui), VALENTINAS GRAŽULIS (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos), ALGIRDAS NEIBERKA (Lietuvos socialdemokratų partija), KAROLIS PAULAVIČIUS (Liberalų sąjūdis).

Debatuose nedalyvavo ALGIDAS KARALIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro salėje vykusius debatus moderavo MRU politologas doc. dr. Vytautas Dumbliauskas.

Verslininkai ir kandidatai į merus diskutavo, apie rajono viziją bei vystymosi kryptį, kuo gali savivaldybė padėti, kad rajone kurtųsi ir plėtotųsi verslai, kaip ieškoti ir pritraukti investuotojų. Taip pat kaip padidintų rajono savivaldybės biudžeto pajamas.

Rajono verslininkai išreiškė susirūpinimą ir klausė kandidatų, kaip paskatintų išnaudoti Vilkaviškio rajone esančio Vištyčio ežero ir prie Vilkaviškio miesto esančio Paežerių ežero potencialą: rekreacijai, sportui, poilsiui. Taip pat kokią jie mato Vilkaviškio ligoninę jų kadencijos pabaigoje.

KPPAR nariai kandidatams uždavė klausimą, kaip jie būdami mero pareigose tvarytųsi su senėjančia visuomene, su sidabrinės ekonomikos iššūkiais, bei kitus rūpimus klausimus.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės rengiamų debatų abiejų pusių dalyvius vienijo bendras tikslas – Vilkaviškio rajono savivaldybės augimas, klestėjimas, verslo plėtra ar spartesnis jo kūrimasis, gyvenimo kokybės gerėjimas, specialistų pritraukimas ne tik darbui, bet ir gyvenimui. Savivaldybės nutarimai, sprendžiant verslui aktualius klausimus, kurie vienareikšmiškai turi įtakos miesto ir rajono augimui.

Dėkojame visiems dalyvavusiems debatuose – kandidatams į Vilkaviškio rajono savivaldybės merus, verslo atstovams ir KPPAR nariams, už bendradarbiavimą, organizuojant renginį.

Atsiliepimai

Komentuoti