Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Apdovanoti Kybartiečiai

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka lankėsi Kybartuose, kur nuoširdžiai padėkojo Vitui Katkevičiui bei Gražvydui Kivyliui.

Kybartiečiams įteikti piniginiai čekiai, kurie skirti Vilkaviškio rajono Apdovanojimų komisijos siūlymu.

Vitui Katkevičiui už nuopelnus Kybartų kraštui bei Vilkaviškio rajono garsinimą įteiktas 800 Eur vertės čekis.

Kybartų bendruomenės pirmininkas džiaugiasi, jog į jo vedamas ekskursijas atvyksta žmonės ne tik iš visos Lietuvos, tačiau ir iš įvairių užsienio šalių. Ekskursijoje „Pėsčiomis po istorinį Kybartų miestą“, kuri trunka apie 4 val., jos dalyviai supažindinami su vietovės istorija ir unikaliu senamiesčiu, parodoma įspūdingų architektūros detalių. Bendruomenės pirmininkas džiaugėsi, jog Kybartai yra lankomas miestelis, nes jo istorija išties įdomi. „Tikiuosi, kad ateinančiais metais pavyks įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, nes jų dar tikrai yra ne vienas“, – sakė V. Katkevičius.

Gražvydas Kivylius už kasmetinį Kybartų miesto kalėdinį puošimą apdovanotas 700 Eur vertės čekiu.

Jaunuolis jau ketvirtus metus ryškiomis spalvomis prikausto kybartiečių ir miesto svečių dėmesį, taip kurdamas kalėdinę dvasią visame Kybartų mieste.

Šiais metais Darvino g. sužibo net 17 tūkst. lempelių!

Gražvydas, nuo pat mažens besidomintis elektronika, kiekvienais metais stengiasi, kad puošiama teritorija įgautų vis naujesnių atspalvių, o apie kitų metų darbus ir idėjas pradeda galvoti jau dabar.

Vaikinas dėkojo Savivaldybės administracijai bei žadėjo, jog kitąmet nustebins dar įdomesniais Kybartų šviesos pasakos sprendimais.

Džiaugiamės ir didžiuojamės aktyviais bei pilietiškais rajono žmonėmis, kurie garsina mūsų gimtąjį kraštą!

Atsiliepimai

Komentuoti