Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

„Robeda“

Kavinė

Kontaktai

Kviečiame jus užsukti į kavinę-barą „RobEda“. Mūsų kolektyvas visada stengiasi, kad pačios svarbiausios Jūsų akimirkos taptų nepamirštamos. Čia galite švęsti savo jubiliejų, vestuves, krikštynas, gimtadienius, verslo ar gedulingus pietus. Siūlome surengti ir vis populiarėjančius išvažiuojamuosius pobūvius Jūsų pasirinktoje vietoje, taip pat pristatyti maistą į namus ar darbovietę. Kavinė “RobEda” visada pasiruošusi priimti ir didesnes žmonių grupes – net iki 80-ies žmonių.
Šalia esančiame pastate su uždaru kiemu yra kruopščiai įrengtos pobūviams skirtos dvi salės, bei svečių apgyvendinimui skirta erdvė, kuri puikiai tiks ne tik pasibaigus šventei, bet ir į mūsų miestelį atvykusiems svečiams.
Nepaliksime nuošalyje senjorų, kuriems į namus galime pristatyti maistą iš kavinės, bei maisto produktus iš parduotuvės, esančios kavinės pastate be papildomo mokesčio. Parduotuvėje kiekvieną dieną galite nusipirkti Kudirkų gaminamą produkciją: naminius lašinius, šalto rūkymo dešras, skilandžius, lašiniuočius ir kita.
Vasaros metu turėsite galimybę įsikurti kavinės lauko terasoje ir mėgautis puikiu oru, bei kruopščiai sutvarkyta aplinka. Mažieji lankytojai taip pat nenuobodžiaus, nes lauko erdvėje įrengtos sūpuoklės, čiuožykla su nameliu ir kt. Kavinės “Robeda” kolektyvas kiekvieną kartą pasiruošęs išgirsti kliento lūkesčius taip, kad čia apsilankyti norėtųsi dar ne vieną kartą. Klientų šypsena – didžiausia motyvacija mūsų kolektyvui!

 

Virtuvė

Lietuviška
Europietiška

Meniu

Kepta ant grotelių
Jautiena
Paukštiena
Žuvis
Bulviniai patiekalai

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti