Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Vištyčio regioninio parko išskirtinė vertė

Ši edukacinė pamoka vyksta Vištyčio regioninio parko lankytojų centre. Ji skirta įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems. Edukacinės programos tikslas – supažindinti su Vištyčio regioninio parko išskirtine verte su nepakartojamo grožio ir vertės itin kalvotu, aukštai iškilusiu Sūduvos kalvyno kraštovaizdžiu su regioniniame parke esančiomis gamtos ir kultūros vertybėmis, istoriniais faktais, asmenybėmis.
Suaugusieji ir vyresnio amžiaus vaikai pamokos pabaigoje galės pasitikrinti savo žinias apie saugomą teritoriją, „keliaudami“ brezentiniu tentu, kuris “pribarstytas“ ne tik įvairiausių klausimų, bet ir pilnas sėkmingų, bei skaudžių pakilimų ir kritimų, tykančių kelionės metu. Čia daug ką lemia ne tik žinios, bet ir sėkmė, ridenant kauliuką.
Patys mažiausieji galės parungtyniauti dėliodami tris dėliones, kuriose pavaizduotos svarbiausios regioninio parko vertybės.
Šią edukaciją lankytojai daugiausiai renkasi esant blogam orui, ar šaltuoju metų laiku 
Užsiėmimo vieta:
Vištyčio regioninio parko lankytojų centras 
Užsiėmimo trukmė: 
Apie 2,0 val.    

Užsiėmimo eiga: 
Pirmoji užsiėmimo dalis vyksta vidaus ekspozicijos “Kalvotoji Suvalkija” salėje. Užsiėmimo dalyviai supažindinami su išskirtine Vištyčio regioninio parko verte. Antroje dalyje užsiėmimo dalyviai pasitikrina savo žinias, brezentiniu tentu “keliaudami” po Vištyčio regioninį parką ir atsakinėdami į klausimus. Pradinukai ir ikimokyklinio amžiaus vaikai dėlioja dėliones.
Kaina: 
Užsiėmimo kaina grupei žmonių:  1 val. – 15
 eurų. 
Programa skirta: įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems
Edukacinių programų laiką prašome suderinti su direkcijos specialistais iš anksto.
 

Atsiliepimai

Komentuoti