Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Suskaičiuok, išmatuok, atpažink Vištyčio regioninio parko turtus

Ši edukacinė programa - tai puiki galimybė susipažinti su svarbiausiomis Vištyčio regioninio parko vertybėmis: kraštovaizdžiu, gyvąja, negyvąja gamta, kultūros vertybėmis. Mes pasiruošę ne tik parodyti regioninio parko turtus, bet leisti moksleiviams patiems nustatyti jų vertę: išmatuoti, suskaičiuoti, atpažinti: Vištyčio miestelis, Didysis Vištyčio akmuo, Vištyčio vėjo malūnas, Vištyčio ežeras, kalvos apaugusias brandžiais miškais. Ir tai ne viskas – gamtoje yra ką veikti, čia svarbu viskas nuo didžiulio medžio iki mažo ropojančio vabalėlio.

Visus šiuos darbus planuojame nudirbti per 2-2,5 val.

Jeigu edukacinei pamokai skirsite 2,5 valandas, tai nuvažiuosite prie Dabravolės piliakalnio, išgirsite pasakojimus apie keturis regioniniame parke esančius piliakalnius apžiūrėsite kokie augalai auga papėdėje ir suskaičiuosite daugiakamienės liepos kamienus. 

Moksleiviai įsitikins, kad Vištyčio regioniniame parke slypi didžiuliai turtai, na o kiekvienas iš Jų galės tapti tikru gamtos tyrėju, vertintoju. 

Užsiėmimo vieta:

Vištyčio regioninis parkas. 

Užsiėmimo trukmė: 

2-2,5 val. (priklauso nuo mokinių amžiaus ir edukacijai skiriamo laiko)

Užsiėmimo įranga:

Edukaciją užsakiusios įstaigos autobusas; 

Vadovas “Po Vištyčio regioninį parką”;

Gera nuotaika.

 

Užsiėmimo eiga: 

Susitiksime Vištyčio regioninio parko lankytojų centre. Pusvalandį skirsime susipažinti su vidaus ekspoziciją “Kalvotoji Suvalkija”. Pasitarsime ką numatę nuveikti, susikrausime visą reikalingą įrangą ir pradėsime kelionę po Vištyčio regioninį parką. 

Kaina: 

Užsiėmimo kaina mokinių grupei 1 val. - 15 eurų. 

Programa skirta: įvairaus amžiaus vaikams

Edukacinių programų laiką prašome suderinti su direkcijos specialistais iš anksto.

Atsiliepimai

Komentuoti