Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Stovyklavietė „Šeimos VILA“

Stovyklavietės

Šeimos VILA - tai stovyklavietė šeimoms draugiškoje šeimai aplinkoje. Tai šeimos verslas kuriamas ant prosenelių žemės, ant kurios vaikšto jau penktos kartos mažos kojytės. Esame įsikūrę Vilkaviškio rajone, vienoje miškingiausių vietų Marijampolės apskrityje, 60 km. nuo Kauno, 20 km. nuo Marijampolės ir 15 km. nuo Vilkaviškio. Už 1 km. nuo mūsų - V.Kudirkos klėtelė ir Paežerių ežeras. Pas mus atvykti galima dviem keliais: per Gurbšilio mišką arba per Paežerius. 

Mums turizmas - ne tik šeimos verslas, tai ir gyvenimo būdas. Stovyklavietė įkurta serbentyne, kurį po darbų mieste puoselėja "šeimos galva" ir tokiu būdu pakeičia aplinką nuo miesto šurmulio. Apie serbentus daugiau skaitykite skiltyje Serbentų ūkis. Tuo tarpu "šeimos kaklas" išdabintas net penkiais deimantais prasiblaško rašydama tinkliaraštį 7 prie stalo. Visas naujienas apie stovyklavietės veiklą galite rasti čia.

Misija - suteikti poilsį visiems norintiems išeiti iš komforto zonos, pabėgti nuo rutinos, nuo miesto šurmulio, įtempto darbo, ypač protinio, padėti atgauti fizines bei dvasines jėgas, gerai praleisti laiką su šeima, draugais ar tiesiog pabūti su savimi. Šioje civilizacijos mažai paliestoje vietovėje galima pajusti tyro oro gūsį bei neapsakomą ramybę. 

Mūsų verslas paremtas darnaus vystymosi principais. Darnus vystymasis - tai toks vystymasis, kuris tenkina dabartinių kartų poreikius ir neapriboja galimybės ateities kartoms patenkinti savųjų. Darnaus ir ekologinio turizmo plėtra – vienas pagrindinių šio šimtmečio turizmo sektoriaus plėtros iššūkių ir prielaidų, norint išlaikyti konkurencingumą tarptautinėje turizmo rinkoje. Ekologinio turizmo plėtra Lietuvos verslininkams atvėrė naujas veiklos perspektyvas. Vis daugiau žmonių trokšta ilsėtis saugioje, švarioje ir ekologiškoje aplinkoje. Deja, svajodami apie keliones, pamirštame, kiek šis pomėgis gali sukelti žalos – masinis turizmas, priešingai nei darnus ir ekologinis turizmas, kelia oro taršos, gamtos vertybių apsaugos, gyvūnijos ir augalijos nykimo problemas.

Sodyboje galima ilsėtis visus metus, kadangi vasarą perkaisti neleis oro kondicionierius, o šaltojo sezono metu šildys centrinis šildymas.

Patogumai

Wi-Fi
Šeimų numeriai
Vaikų žaidimų aikštelė
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Pirtis
Automobilių stovėjimo aikštelė
Kubilas
Krepšinio / tinklinio aikštelė
Laužavietė
Kubilas
Terasa

Airbnb nuoroda

https://www.airbnb.lt/rooms/50447093?_set_bev_on_new_domain=1574864912_MjNhZjJiYTA4OWFk&source_impression_id=p3_1634896860_42X9UXXx2D5mK0JV&guests=1&adults=1

Atsiliepimai

Komentuoti