Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Kaimo turizmo sodyba „Vygreliai“

Kaimo sodybos

„Vygreliai“ – tai šalia miško, ant nuostabaus Vygrio ežero kranto įsikūrusi 6,5 ha kaimo turizmo sodyba. Visus metus laukiame ir ramaus poilsio ieškančių poilsiautojų, ir įsimintiną šventę suruošti norinčių svečių.

Atvykstantiems ramiai pailsėti su šeima ar norintiems romantiškai pabūti dviese, siūlome apsistoti atokiai ant ežero kranto stovinčiame namelyje: didelė privati teritorija – jokių kitų svečių ar artimų kaimynų. Privati ežero pakrantė su tik Jums skirtu paplūdimiu, liepteliu, kubilu, plaustu. Modernus, jaukus namelis poilsiui: erdvi lauko terasa, lauko židinys, įstiklinta veranda, svetainė sujungta su virtuvėle, kurioje rasite viską, ko reikia maisto ruošimui, mansarda su balkonu, oro kondicionierius, pirtis, dušas, wc, rankšluosčių džiovintuvas, TV. 2-6 miegamosios vietos: 2 lovos mansardoje, sofa lova svetainėje ir sofa lova įstiklintoje verandoje.

Gausesnei svečių grupei ar norintiems surengti ypatingą šventę siūlome netoli miško esantį ir tvenkinių apsuptą didįjį namą. Čia gali nakvoti apie 30 svečių, o pobūvių salėje svarbias šventes minėti – apie 50 svečių. Taip pat greta didžiojo namo yra atskiras pirties pastatas – pirtyje vienu metu gali kaitintis iki 10 svečių. Galime padėti surengti svajonių šventę ir pasirūpinti visais Jūsų šventiniais rūpesčiais: maitinimu, dekoru, transportu, muzika ir kt. Nuoširdžiai laukiame Jūsų „Vygreliuose“!

Patogumai

Konferencijų salė
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Pirtis
Pokylių salė
Automobilių stovėjimo aikštelė
Kubilas
Laužavietė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti