Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Dobilynė

Kaimo sodybos

Jaukus ir privatus poilsis 15 metų šeimos kurtoje sodyboje Suvalkijoje.

Pagrindinis noras renkantis pavadinimą ir simbolį  buvo atspindėti lietuvišką kultūrą.

Liaudies medicinoje naudojami laukiniai raudonojo dobilo žiedai gerina meilės galias ir nuotaiką, suteikia energijos ir stiprybės! Jame esančios medžiagos valo ir stiprina organizmą, padeda gydant odos ligas, lengvina atsikosėjimą, padeda daugelio moteriškų negalavimų metu.

Skirkite laiko sau ir aplankykite svečių stubą. Įžengus pro duris – valgomasis, vieta bendram laikui leisti ir miegoti, virtuvė. Jaukiame namelyje – atskiras miegamasis, dušas ir tualetas. Atraskite lauko terasą jaukiems vėlyviems pusryčiams ar gaiviems popietės gėrimams.

Maudynės dideliame prūde, minkštos žolės plotas mažiesiems žaisti ir tyrinėti. Sezono metu – vaišės slaptoje žemuogių pievelėje.
Išskirtinė patirtis – meditacija prie privačios veidrodinės pelkės.

Lauko terasa jaukiems vėlyviems pusryčiams ar gaiviems popietės gėrimams.

Atskiras svečių namelis su terasa ir kubilu čia pat ant jos. Arčiausioje svečių namelio kaimynystėje – sauna.

Dobilynėje rasite ne tik dubenėlį augintiniui, bet ir maišelių ekskrementams ir tikrosios sodybos šeimininkės Lunos dovanojamą skanėstą.

Prūdą prižiūri ne tik šeimininkė, tačiau jį ravi ir ypatingi darbuotojai – amūrai. Vandens darbuotojai itin kuklūs ir bailūs, todėl žvejoti prūde negalima.

Patogumai

Wi-Fi
Šeimų numeriai
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Kubilas
Laužavietė
Židinys
Terasa

Sezoniškumas

Visą sezoną

Airbnb nuoroda

https://www.airbnb.lt/rooms/50721913?_set_bev_on_new_domain=1574864912_MjNhZjJiYTA4OWFk&source_impression_id=p3_1627451125_jT1PHqNjBbiF2W1Q

Atsiliepimai

Komentuoti
  • asid_4476899269066258_height_800_width_800_ext_1638338375_hash_AeQjqoYedzmKiwO7Msk
    Ignas Simanavičius
    2021-11-01

    Tobula vieta letam poilsiui gamtoje. Gamtos ramybe, nuostabiai sutvarkyta didele teritorija, jaukus sodybos interjeras, karstas kubilas, pirtis ir malonus seimininkai.