Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Dobilynė

Kaimo sodybos

Ieškodami ramybės ne kartą užsimerkę įsivaizdavote ar prisiminėte vaizdus iš vaikystės, kada nerūpestingai bėgiojote po minkštą pievą, klausėtės svirplių ar net giliau įkvėpdavote supratę, koks grynas ir skanus yra oras.

Galite atsimerkti. Jūs jau čia: sodyboje „Dobilynė“.

Pietų Suvalkijos gamtos apdovanota vieta: kalvoti laukai ir tarp jų bėgantys upeliai, įvairių augalų ir gyvūnų namais tampantys miškai, tyro vandens prūdai ir ežerai.

Ne tik mintimis esate pro čia jau važiavę: dažnas kelią į sodybą akimis sutinka keliaudamas į Lenkiją. Tačiau dabar sustokite ir įkvėpkite.

Sukūrėme vietą, kurioje mes siūlome švęsti gyvenimą. Skirkite laiko sau ir atsipalaiduokite nuo gyvenimo šurmulio gyvendami ramiu Sodybos tempu ar atvykite su svarbiausiais žmonėmis Jūsų gyvenime ir įamžinkite tai, ką prisiminsite ir vertinsite dar ilgai.

Prižiūrėta aplinka, jaukus Jums antraisiais namais tapsiantis Sodybos namas, švaraus vandens telkinys, mylimų ir mylinčių berželių kalva — Jūsų augintinių tyrinėjimams.

Šalia ir pirtis bei kubilas. Pavargęs kūnas atras ramybę ir sustiprės. Vandens ir pirties šilumoje rasite ne tik naujų idėjų, bet ir jėgų joms įgyvendinti.

Sodybos šeimininkai kviečia ir laukia nuo gamtos nutolusių vaikų, kurie ieško ramaus, lėto poilsio, visiško privatumo, gamtos draugijos, gero miego, buvimo su savimi ar savo artimais žmonėmis.

Mūsų svečiai sako:

Regimantas: „Puiki vieta poilsiui“, ⭐⭐⭐⭐⭐

Sigita: „Super, mūsų kompanija liko nerealiai patenkinta viešnage. Rekomenduočiau rinktis ilgesnį apsistojimą.“, ⭐⭐⭐⭐⭐

Paulius: „Nuostabi aplinka ir vieta, puikiai tinka ramiam poilsiui.“, ⭐⭐⭐⭐⭐

Tikrinkite prieinamumą čia: www.dobilyne.lt

Susitikime ir socialiniuose tinkluose: Facebook ir Instagram: @dobilyne

Patogumai

Wi-Fi
Šeimų numeriai
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Kubilas
Laužavietė
Židinys
Terasa

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti
  • asid_4476899269066258_height_800_width_800_ext_1638338375_hash_AeQjqoYedzmKiwO7Msk
    Ignas Simanavičius
    2021-11-01

    Tobula vieta letam poilsiui gamtoje. Gamtos ramybe, nuostabiai sutvarkyta didele teritorija, jaukus sodybos interjeras, karstas kubilas, pirtis ir malonus seimininkai.