Šventinis savaitgalis Vilkaviškyje

Aktyvus ir prasmingas Vilkaviškiui bei jo turizmo ir verslo informacijos centrui šventinis prabėgęs savaitgalis.

Penktadienio pavakary pristatytas Pašeimeniu nusidriekęs 2 kilometrų ilgio takas, oficialiai vadinamas rekreacine teritorija prie Šeimenos upės Vilkaviškio mieste. Čia nuo priešmininio laivo „Sūduvis“ įgulos dovanoto inkaro prie Šeimenos, TVIC šventės svečiams pasiūlė kelionę Šeimenos paupiu link miesto sodo, pakeliui pristatant ir miesto istorijos vingius. Kelionėje dalyvavo ir miesto šventės svečiai iš Gižicko. Tarp jų - Gižycko rajono savivaldybės meras Marek Jasudowicz. Penktadienio ryte Lenkijos kolegos lankėsi ir domėjosi Vilkaviškio kultūros, jaunimo bei sporto centrais bei rajono savivaldybe, dalyvavo miesto šventiniuose renginiuose. TVIC miesto ir rajono įžymybes šventės svečiams pristatė ir savo palapinėje. Na o sekmadienį mus aplankė gausi net 60 asmenų Latvijos turistų delegacija. Juos sužavėjo ir miesto centras, ir naujoji autobusų stotis, ir Paežerių dvaras. Daug įdomaus atrasta Kybartuose. 
Parduotuvėje PREMO rajono svečiams buvo pristatytas projektas „Pagaminta Vilkaviškyje“ iš kurios ne vienas išėjo su lauktuvėmis, pagamintomis mūsų rajone.
Šeimenos paupiais lydėjo ir kaimynus latvius su krašto istorija supažindino nepamainomas istorijos žinovas Antanas Žilinskas.
Džiugu, jog dėmesys Vilkaviškio kraštui auga ir savo šalyje ir užsienyje.

Atsiliepimai

Komentuoti