Paežerių dvaras vėl kviečia dovanoti moliūgus ir kurti žibintus

Paežerių dvaras vėl kviečia dovanoti moliūgus ir kurti žibintus Kasmet vis didesnio lankytojų susidomėjimo sulaukianti moliūgų žibintų šventė Paežerių dvare „Parke klaidžioja švieselės“, šiemet vėl kviečia ūkininkus, bendruomenes ir sodininkus mėgėjus dovanoti moliūgus, kuriais papuoš Paežerių dvaro parką ir galėsime jais džiaugtis keletą vakarų. Moliūgų žibintų vakarus organizuos spalio 30-31 dienomis. Kiekvieną vakarą, parką gaubiant sutemoms, galėsite atvykti smagiai ir saugiai pasivaikščioti, laikydamiesi saugaus atstumo ir pasigrožėdami šviesų sukeliamu žaismu.  

Taip pat kviečia atsinešti ir savo išskaptuotus moliūgus-žibintus, kuriems paruoš vietas. Švietimo, kultūros ir kitos bendruomenės, įstaigos bei visuomeninės asociacijos kurkite savo žibintų kompozicijas ir pradžiuginkite lankytojų akis. Gražiausių kompozicijų autoriai kaip ir pernai bus apdovanoti Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centro-muziejaus prizais.
Nuo spalio 25 dienos dvaro ledainėje kasdien vyks moliūgų skaptavimo edukacijos, į kurias kviečiame registruotis tel. (8-342) 46268.
Laukiami jūsų dovanojami pūstažandžiai Paežerių dvare, o jeigu neturite galimybės atvežti moliūgų į dvarą, tačiau mielai padovanotumėte, skambinkite telefonu (8-342) 46375, atvyks pasiimti.
Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centras-muziejus

Atsiliepimai

Komentuoti