Jei Jūs – žalioji įmonė, UŽT suras ir apmokės jaunuolių praktiką pas Jus!

Užimtumo tarnybai siekia padėti susitikti žaliajam verslui ir šalies jaunimui.

Todėl ieško jaunuolių visoje Lietuvoje, atrinks tinkamiausius kandidatus, suteiks jiems žinių apie žaliąjį verslą, motyvuos juos, apmokės 3 mėnesių praktiką pas Jus, o jiems ir toliau likus dirbti, jaunimui suteiks galimybę nemokamai įgyti trūkstamų žinių ir kompetencijų.


Kviečiame Jus jungtis prie Užimtumo tarnybos drauge su kitomis Europos valstybėmis vykdomo tarptautinio projekto ir drauge atskleisti jaunimo potencialą žaliajame sektoriuje bei atrasti puikių būsimų darbuotojų!

Tai daroma, nes neabejojama, jog šių laikų jaunimas bus paveiktas globalių klimato pokyčių. O investicijos į žaliąją ekonomiką gali padėti užtikrinti labiau teisingą ir nepriklausomą ateitį, kuri pagerins žmonių gyvenimo kokybę, didins aplinkos ir socialinę gerovę.

Negana to, parama jaunimui, įgyjant reikiamus įgūdžius ir darbo patirtį, kad galėtų įsitvirtinti žaliajame sektoriuje, yra investicija, turinti didelę grąžą ir perspektyvi socialinės įtraukties priemonė.
Viso to galite siekti įgyvendindami tarptautinį INTERCEPT projektą.

INTERCEPT tikslas yra atskleisti jaunimo potencialą “žaliąjame” sektoriuje.

Projekto metu atliekami NEETS (nedirbančio ir nesimokančio jaunimo) ir “žaliųjų” įmonių tyrimai, nustatomi šios srities poreikiai ir galimybės. Bus atrinkta 300 25–29 metų amžiaus jaunuolių Italijoje, Maltoje ir Lietuvoje. Jie bus apmokomi ir siunčiami į 3 mėnesių finansuojamas stažuotes “žaliuosiuose” versluose. Tai yra pilotinis projektas ir jo efektyvumas bus tikrinamas ir vertinamas kiekvienoje šalyje. Pasibaigus projektui, visų 3 šalių projektuose surinkti duomenys bus naudojami rengiant politikos rekomendacijas Europos lygmeniu.

Stažuotėms bus atrinkta 80 jaunuolių. Projekte jaunimui siūlomi mokymai, supažindinantys su žaliąja ekonomika ir apmokamos stažuotės, taip padidinant jų darbo galimybes šiame sektoriuje.
Daugiau informacijos https://interceptproject.eu arba galite užpildyti šią anketą https://forms.office.com/r/N7PckiGrwk

 

Atsiliepimai

Komentuoti