Enterprise Europe Network pristato PREMO

Enterprise Europe Network yra didžiausias Europoje, vieno langelio principu veikiantis, verslo paramos tinklas, kuris vienija beveik 600 organizacijų daugiau nei 50 šalių. Į tinklą susijungusios organizacijos teikia paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui pasitelkdamos duomenų bazes bei daugelio metų tarpusavio bendradarbiavimo patirtį.  Tarp sėkmės istorijų organizacija atkreipė dėmesį ir į UAB „Vilkaviškio prekyba“ parduotuvę „Premo“.

„<...>Kaip sako UAB „Vilkaviškio prekyba“ direktorė Akvilė Prakapaitė, parduotuvės PREMO idėja kilo dar 2019 metais keturiems bičiuliams verslininkams pastebėjus, kad mieste trūksta specializuotos parduotuvės su įvairiomis kokybiškomis prekėmis. O bemaž po metų, 2020-ųjų pavasarį, idėja jau buvo įgyvendinta ir parduotuvė atvėrė duris. Parduotuvės asortimentas buvo išskirtinai tik lietuviški produktai, tiekiami iš kruopščiai atrinktų vietos gamintojų: šviežios bei vytintos jautienos gaminiai, žvėrienos konservai, įvairių rūšių ir skonių aliejai, malta kava bei kavos pupelės, rankų darbo šokolado plytelės ir triufeliai, šakočiai ir kt.

„Pirmieji mūsų veiklos žingsniai buvo kiek nedrąsūs, nes parduotuvė atvėrė duris labai nepalankiu metu, esant Covid-19 pandemijai, – sako PREMO parduotuvės vadovė Akvilė, –  tačiau labai greitai susidomėjimas tiek mūsų parduotuve, tiek ir siūlomu asortimentu augo, tad lygiai taip pat greitai supratome, jog tik reguliariai peržiūrėdami ir papildydami asortimentą naujais kokybiškais gaminiais, galėsime išlikti ir toliau patrauklūs pirkėjams“.<...>“ 

Ištrauka iš straipsnio, kurį visą galite rasti eenlietuva.eu.

Atsiliepimai

Komentuoti