SVEIKINAME UAB „GINTRĖJA“ –  NOMINACIJOS „UŽ SVARŲ INDĖLĮ VISUOMENEI“ LAIMĖTOJĄ

SVEIKINAME UAB „GINTRĖJA“

–  NOMINACIJOS „UŽ SVARŲ INDĖLĮ VISUOMENEI“ LAIMĖTOJĄ

 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nominacija „Už svarų indėlį visuomenei“ šiemet skirta Vilkaviškio UAB „Gintrėja“. Tai įmonė, kuriai socialinė atsakomybė yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis.  Bendrovės „Gintrėja“ (direktorius Gintaras Brokevičius) labdaringa veikla nukreipta į šias prioritetines sritis: kultūros, sporto, aktyvaus poilsio projektų rėmimas.

Vykdydama savo veiklą gimtajame Vilkaviškyje, įmonė siekia, kad kuo patrauklesnis taptų šio miesto veidas, mažėtų atskirtis nuo didžiųjų miestų, kad būtų vis daugiau norinčių ne išvykti į didmiesčius ar emigruoti, o pasilikti čia, sugrįžti ir prisidėti prie socialinių – ekonominių problemų sprendimo. Įmonė yra aktyvi labdaros – paramos projektų, įvairių bendruomeninių iniciatyvų rėmėja, o jos vadovas Gintaras Brokevičius aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje sprendžiant įvairias bendruomenės problemas.

UAB „Gintrėja yra orientuota ne tik į sėkmingai plėtojamą verslą, bet ir į kuriamą pridėtinę vertę savo miestui bei bendruomenei. Siekiant, kad ši veikla duotų kuo daugiau rezultatų, įmonės vadovas Gintaras Brokevičius aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, Vilkaviškio vietos veiklos grupės veikloje, nevyriausybinių organizacijų tarybos veikloje, nuo 2004 m. – LIONS klubo, užsiimančio labdara – parama veikloje bei bendruomenės renginiuose, kurių metu dalijamasi patirtimi, idėjomis, ieškant įvairių problemų sprendimo būdų, siekiant savo idėjomis uždegti kuo daugiau žmonių, ypač jaunimo, įkvėpti juos savo pavyzdžiu bei siekiu kartu susitelkus aktyviai spręsti bendruomenės problemas bei aktyviai organizuoti „gerųjų“ idėjų sklaidą.

Įmonės direktorius Gintaras Brokevičius, ilgus metus pats žaidžiantis krepšinį, nėra abejingas jaunimo užimtumo problemoms. 2017 metais Rokas Šlivinskas (vienas iš komandos „Perlas“ įkūrėjų ir prezidentas) papasakojo savo idėją suburti krepšinio komandą ir dalyvauti  Regionų krepšinio lygoje (RKL). Ilgai nesvarstęs Gintaras  sutiko su šia idėja. UAB „Gintrėja“  tapo  Vilkaviškio KK „Perlas“ įkūrėju ir  generaliniu rėmėju. Tai buvo ir išlieka  didžiausia įtaką ir postūmį teikianti parama. „Perlas“ ne tik sėkmingai debiutavo RKL, bet taip pat atkakliai varžėsi Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (MKML), kur tapo čempionais, o A divizione iškovojo bronzą  ir turi ambicijų pasiekti RKL ketvirtfinalį.

Sėkmingas komandos kelias subūrė gausią įvairaus amžiaus sirgalių bendruomenę, kuri mielai užpildydavo sporto sales varžybų metu. Komandos vadovas, norėdamas paskatinti jaunąją kartą rinktis sveiką aktyvų gyvenimą ir sportuoti, pasiūlė dalį paramos skirti berniukų krepšinio komandai įkurti. Taip atsirado „Perliukai“ – dvi grupės 2007-2009 ir 2009-2011 metais gimusių vaikų. „Perliukai“ jau sėkmingai varžosi su Vilniaus, Kauno ir kitų miestų sporto mokyklų komandomis. Berniukai su dideliu noru treniruojasi, auga ir stiprėja tam, kad metams bėgant užimtų „Perlo“ žaidėjų vietas.

„UAB „Gintrėja“ paramos teikimas neapsiriboja vien sporto sritimi – bendruomenės tradicijų, paveldo išsaugojimo rėmimas taip pat yra indėlis į rytojų, kuriame mažiau emigracijos, smurto, susvetimėjimo ir daugiau gerų emocijų, neįkainojamų idėjų bei šilto bendravimo. Įmonės finansinė ar kitokio pobūdžio parama skiriama jaunimo organizacijoms, vietos judėjimams ar bendruomenėms.

Įmonei priklausančiame Boulingo klube „Topolis“ nuolat organizuojamos ir remiamos  kultūros, sporto, aktyvaus poilsio projektų veiklos, remiamos tradicinės Vilkaviškio rajono, kaimo bendruomenių šventės, Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro renginiai ir iniciatyvos. Įmonė yra ir Vilkaviškio kultūros centro partneris, pagalbininkas organizuojant renginius bei įvairias žmonių su negalia organizacijų  šventes, neįgaliųjų sporto federacijos iniciatyvas. Jau daugiau kaip dešimtmetį įmonė prisideda prie A. Butkevičiaus organizuojamos geriausių, aktyviausių Vilkaviškio r. mokinių pagerbimo iniciatyvos. Moksleiviai skatinami siekti dar geresnių rezultatų, tobulėti, didinti savo žinių bagažą.

Tad sveikiname rajono socialiai atsakingo verslo nominantę ir linkime išlikti patikimu rajone daromų gerų darbų ir iniciatyvų partneriu.

Parengta pagal Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.