Svarbiausios kelionės istorijoje buvo suplanuotos!

Sakoma, kad atostogos prasideda tada, kai į kišenę įsidedi kelionės bilietus – Jūsų kitos vasaros atostogos gali prasidėti jau dabar!

Kodėl verta užsisakyti kelionę iš anksto? 

  • Užsitikrinsite mažiausios kainos garantiją.
  • Rezervuosite kelionę tik už 50 EUR / asm.
  • Pasikeitus planams nemokamai galėsite koreguoti kelionės kryptį ir datą.
  • Rinksitės iš plačiausios krypčių, viešbučių, kambarių pasiūlos.

Skubėkite – patys geriausi pasiūlymai dingsta pirmieji. Ir nors akcija galioja iki 2017-12-31, laimi užsisakantys anksčiausiai! Skubėkite išsirinkti kelionę iš jūsų pamėgtų ar naujų krypčių jau dabar!

Viena šių metų naujienų – legendomis apipinta Sardinija. Sala, kurioje saulė šviečia 300 dienų per metus ir norisi gyventi amžinai. Tai kontrastų ir geros nuotaikos sala – jos uostuose galite grožėtis moderniausiomis jachtomis, o pavažiavę šiek tiek giliau – fotografuotis antikos miestų griuvėsių fone.

 

Dar viena nauja kryptis – Tunisas, šalis, kurioje dieną aplankytos Kartaginos griuvėsių ar safario po Sacharos dykumą dulkes galėsite nusiplauti gaivinančiose Viduržemio jūros bangose. Šiauriausia Afrikos šalis nepalieka abejingų ir net užsibrėžus tikslą kasmet ilsėtis vis kitoje šalyje, sako, susilaikyti dar kartą aplankyti Tunisą – labai sunki užduotis.

 

Mums svarbu, kad atostogų metu jaustumėtės laimingi. Jums tereikia pasirikti, kurioje pasaulio vietoje toks norite būti. O pasirinkimas tikrai didelis – Jūsų pasirinkimui – geriausių pasaulio poilsio vietų sąrašas kiekvienam skoniui – nuo lietuvių itin mėgstamų Turkijos ar Egipto kurortų iki egzotiško Tuniso, nuo europietiškų Ispanijos, Italijos, Bulgarijos, Kroatijos ar Graikijos iki Maroko.