Rugsėjo 12-14 dienomis Baltarusijoje, Gardino mieste rengiama jubiliejinė, dvidešimtoji daugiašakė verslo mugė-paroda „Euroregionas Nemunas 2019“

Rugsėjo 12-14 dienomis Baltarusijoje, Gardino mieste rengiama jubiliejinė, dvidešimtoji daugiašakė verslo mugė-paroda „Euroregionas Nemunas 2019“. Ši paroda-mugė yra pats stambiausias Gardino srities tarptautinis renginys, kurio tikslas – bendradarbiavimo procesų tarp euroregiono ir kitų šalių ūkio subjektų aktyvinimas, taip pat ūkinių, kultūrinių ir humanitarinių ryšių tarp pasienio regionų vystymas ir stiprinimas.

Šioje parodoje-mugėje yra pristatomi naujausi įvairios produkcijos pavyzdžiai, jo metu užmezgama nemažai prekybinių-ekonominių kontaktų. Renginio tematika – maisto, chemijos pramonė, mašinų gamyba, lengvoji pramonė, statyba ir architektūra, turizmas ir poilsis. Mugės-parodos metu bus surengtas ir tarptautinis investicinis verslo forumas.  

Mugėje-parodoje dalyvaus Baltarusijos, Lietuvos, Rusijos Federacijos, Lenkijos ir kitų šalių atstovai. Dalyvavimas mugėje leis sustiprinti ir išplėsti šalių partnerystę, rasti naujų partnerių dalyvavimui naujose bendradarbiavimo per sieną programose, leis pasikeisti patirtimi rengiant paraiškas projektams.

Parodos-mugės rengėjai kviečia renginyje dalyvauti ir Lietuvos verslo atstovus, organizacijas, suinteresuotas bendrų projektų su kaimyninės šalies organizacijomis rengimu. Išsamesnę informaciją apie šį renginį ir dalyvavimo sąlygas jame galima rasti interneto svetainėje www.euroregion-grodno.by Paraiškos dalyvauti mugėje-parodoje priimamos iki rugpjūčio 16 dienos elektroniniu paštu info@grodnoinvest.by, galima kreiptis ir telefonu +375 152 412157.   

Dėl dalyvavimo verslo mugėje-parodoje ir tarptautiniame investiciniame forume galima kreiptis telefonu 8-688-51147 arba rašyti elektroniniu paštu biuras@nemunas.info . Esant pageidavimui, bus organizuojamas bendras transportas kelionei į Gardiną ir atgal.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.