Praūžė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR

Praėjusį savaitgalį šurmuliavo tradicinė kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2019“. Šiais metais Vilkaviškio rajono savivaldybė parodoje prisistatė bendrame „Suvalkijos“ stende kartu su Marijampolės, Šakių, Kazlų Rūdos bei Kalvarijos savivaldybėmis. Visos savivaldybės reprezentuojamos išskirtiniame, pieštomis iliustracijomis, vaizduojančiomis regiono turistinius objektus, papuoštame stende.
Apie Suvalkijos perlu vadinamą Paežerių dvarą, gilių kava kvepiančią Jono Basanavičiaus gimtinę, neįtikėtinomis paslaptimis viliojančius po Kybartų geležinkelio stotimi esančius požemius, įspūdingo grožio Vištyčio pakrantę – apie tai ir ne tik parodos lankytojams pasakojo bei apsilankyti kvietė Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai.
Kiekvienam besidominčiam Suvalkijos kraštu duodamas nepaprastas turistinis žemėlapis, kuriame sužymėti svarbiausi lankytini objektai bei patraukliausios Suvalkijos vietos, kurios aprašytos gražia suvalkietiška šnekta. 
Norintys išgirsti iš pirmų lūpų apie patraukliausias Suvalkijos lankytinas vietas, rinkosi į konferencijų salę, kur vyko renginys „Atrask Suvalkijos lobius“. Visų penkių savivaldybių atstovai pristatė paruoštą žemėlapį, pateikė idėjų, padėsiančių susiplanuoti kelionę po Suvalkijos kraštą.
Vilkaviškio rajono stendą aplankė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai.

Savivaldybės vadovai taip pat aplankė kitas parodos sales, apžiūrėjo kitų miestų stendus, susitiko ir pabendravo su kitų savivaldybių merais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.