Paežeriuose jau skleidžiasi ledo gėlės

Artėjant vienai įspūdingiausių šios žiemos švenčių – Paežerių dvaro ledo skulptūrų festivaliui, organizatoriai šiek tiek atskleidė kūrybinių sumanymų, kuriuos išvysime vasario 22-23 dienomis Paežeriuose.
Festivalio metu lankytojai galės pasigrožėti skulptūromis su lede įšaldytomis gėlėmis: rugiagėlėmis, saulėgrąžomis, rožėmis ir kt. Tokių skulptūrų bus net keturiolika. Kas nepatikės žiemos gėlių grožiu ir lauks pavasario, galės papūsti ledo ragą, kuriuo tikrai pašauks pavasarį.
Žinoma, organizatoriai pavasario dar nelaukia, nes nori jums padovanoti kuo aštresnį ledo spindesį, kuriamą kartu su šviesų šou. Ledo meistrai sukurs jums apie dešimt didžiulių skulptūrų. Jeigu vien įspūdžių bus maža, galėsite parsinešti ir tikrą prisiminimą: savo nuotrauką ledinėje angelo skulptūroje ar palikti palinkėjimą dvarui 220 metų jubiliejaus proga ledo sienoje. Meistrai paskolins savo įrankius ir padės jums iškalti palinkėjimą ar ženklą Paežerių dvarui.
Primename, kad nuotaiką jums kurs net kelios savo srities profesionalų komandos: lazerių ir šviesų šou kūrėjai: „Event Solutions“, „Vilniaus Saliutas“, „Viduramžiai LT“ bei muzikos grupės „Lietuvaičiai“ ir „Dreams“. Dvaro prieigose taip pat galėsite pasigardžiuoti įvairiausių skonių maistu, paragauti tautinio paveldo produktų, pasmaližiauti bus ko ir mažiesiems lankytojams. O išbandę aktyviąsias pramogas, tikrai nesigailėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.