KVIEČIAME Į SVAJINGĄ PLAUKIMĄ BURINIU LAIVU „CHOPIN“

PROGRAMA (2019 m. liepos 27 d.)

Kviečiame į kelionę, pelniusią vasaros sezono hito vardą. Tik kartą per metus organizuojame plaukimą prabangiu, ilgiausiu buriniu laivu Lenkijoje „Chopin“. Plaukdami pasiklausysite akordionistų A. ir I. Šerpyčių gyvai atliekamų kūrinių. Skambant svajingiems prancūziškiems akordams, grožėsitės įstabia kurortinio Mozūrijos miestelio panorama, žadą atims svaiginanti Šniardvų ežero ramybė…

Ryte 07:30 h išvykstame iš Marijampolės. Ekskursija po Gižycko miestą. Pasivaikščiosime po kalvą ant Niegocino ežero kranto, kur vietiniai numanomoje kankinio Brunono iš Kverfurto mirties vietoje pastatė kryžių. Pamatysime kryžiuočių pilį, kurioje įsikūręs 4* viešbutis ir apsilankysime XIX a. gynybiniame objekte, esančiame taip vadinamoje „Gižycko saloje“ – Boyen tvirtovėje*.

Po ekskursijos vykstame į Mikolajkus. Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti kurorto restoranuose ir užeigose. Iš Mikolajkų 14:00 h išplaukiame ilgiausiu šalyje buriniu laivu „Šopenas“ į didžiausią Lenkijoje Šnerdvų ežerą. Laive Jūsų laukia pramoginė programa, gaivieji gėrimai.

Vykstate į bohemiškąjį Ryno miestą, išsidėsčiusį vaizdingose kalvotose Mozūrijos ežeryno apylinkėse tarp dviejų ežerų, kurie sujungti kryžiuočių iškastu požeminiu kanalu. Miestas garsėja pilimi, statyta kryžiuočių XIV amžiuje, pilyje veikia 4* viešbutis ir Mozūrijos kongresų ir poilsio centras. Jūsų lauks ekskursija po Ryno pilį*. Kupini įspūdžių, vakare apie 22:30 h grįžtame į Marijampolę.

Kelionės kaina: 55,00 EUR. Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionių vadovo paslaugos ir ekskursinė programa;
  • Vietinio gido paslaugos Gižycko (rusų kalba);
  • Kelionės buriniu laivu „Šopenas“ iš Mikolajki į Šnerdvų ežerą ir atgal;
  • Pramoginė programa laive.

Mokami objektai kelionės metu (neprivaloma)*:

Bilietai į lankomus objektus 20,00 PLN.

Pastaba. Turo organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionės programoje nurodytas vietos laikas.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.