Konferencija verslo dienai paminėti

Lapkričio 23 dieną Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre įvyko verslo bendruomenei skirta konferencija verslo dienai paminėti. Konferencijos dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka. Meras pakvietė verslininkus taip pat aktyviau dalyvauti, diskutuoti, iškelti ir  spręsti   aktualias problemas, aptarti verslo sektoriaus naujoves, periodiškai savivaldybėje vykstančiuose susitikimuose „verslo pusryčiai“.

Pirmasis konferencijos pranešėjas Lietuvos inovacijų centro ekspertas Aleksandras Izgorodinas  supažindino su Brexit poveikiu Lietuvai ir užslėptomis grėsmėmis ir galimybėmis. Ekspertas verslininkams ieškantiems eksporto rinkų patarė jų ieškoti centrinėje Europoje. Pasak eksperto, šis regionas yra „ant bangos“ dėl čia matomų palankių ekonomikos augimo tendencijų.

Kitas pranešėjas –  Lietuvos inovacijų centro projektų vadovas Gytis Junevičius,  dalijosi savo įžvalgomis bei patarimais apie technologijų perdavimą ir jo sąsajas su struktūrinėmis paramos galimybėmis verslui. Pranešėjas skatino išnaudoti ES finansavimo galimybes verslui, nes Lietuva turi priėjimą, finansavimą nukreipti į eksporto plėtrą ir MTEP veiklas.

Turizmo ir verslo informacijos centro turizmo ir verslo vadybininkė l. e. direktoriaus pareigas  Lina Verbylienė  pristatė naujas 11 įmonių, kurios įsteigtos su Centro pagalba, supažindino su jų vykdoma veikla, bei kitais suorganizuotais verslui skirtais renginiais.

Vilkaviškio rajono savivaldybės investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Jurga Grigaliūnaitė pristatė atnaujintą Vilkaviškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros finansavimo programą, kurios tikslas sudaryti palankias sąlygas verslo plėtrai Vilkaviškio rajono savivaldybėje.

UAB „Emiva“ komercijos direktorius Andrius Montvilas pristatė įmonės gaminamą produkciją.  Pagrindinės šios įmonės kryptys yra šviežiai skrudintos kavos pupelės, priedai prie kavos, kavos aparatai bei jų priedai, indai, bei rankų darbo šokoladai ir triufeliai. Jau greitai įmonė  atidarys kavos pupelių skrudyklą netoli Vilkaviškio. Po pristatymo direktorius pakvietė  konferencijos dalyvius  paragauti šviežiai malamų pupelių kavos bei saldumynų.