„Dviračiu į auksaspalvį rudenį – 2019“

Rugsėjo 21d. (šeštadienį) į Vilkaviškio miesto bendruomenės suorganizuotą, jau 27-tą, dviračių žygį susirinko 104 dalyviai. Dalyvių registracijos duomenimis iš Vilkaviškio dr. J.Basanavičiaus aikštės aplink Uosijos mišką ir Paežerių ežerą išriedėjo 72 dviratininkai, kiti dalyviai prisidėjo prie renginio organizavimo.

Iš toliausiai į žygį atvyko vilnietė Jurgita Jarašienė. Dviračiu iš Domeikavos, Kauno r. (80 km) atvažiavo Linas Nešukaitis. Žygio šeimynos – Buragai (3 asm.) atmynė iš Rumokų km. (10 km) ir Bakšiai (3 asm.) iš Vilkaviškio. Jauniausi dviratininkai dešimtmečiai Nojus Girskis iš Didvyžių km., Justas Bakšys iš Vilkaviškio ir Ajus Pečiukonis iš Vilkaviškio. Vyriausi žygio dalyviai – Bronius Košuba (87 m.) iš Alvito ir Elena Pranevičienė (81 m.) iš Vilkaviškio. Susibūrę į 10-ties narių komandą, į žygį dviračiais atvažiavo mokiniai iš Sūdavos, Rumokų, Galiakaušių ir Didvyžių kaimų (10÷16 km.), komandos vadovas Ignas Pilipavičius.

Žygio pabaigoje prie Vilkaviškio Kultūros Centro Vilkaviškio bendruomenė tradiciškai dalyvius vaišino turistine sriuba, išskirtiniams dalyviams buvo įteikti odontologijos klinikos „NEODENTA“ ir bendruomenės įsteigti prizai.

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja žygio organizavimo partneriams, rėmėjams ir pagalbininkams. Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.

Renginys remiamas pagal Vilkaviškio r. savivaldybės NVO rėmimo programą.

Dalius Nešukaitis,

vienas iš žygio organizatorių

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja:   Partneriams: G.Rutkauskienės įmonei „GIREMA“, Jaunimo savanoriams.   Rėmėjams: UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, remia visus žygius, Odontologijos klinikai „NEODENTA“  už prizų įsteigimą.   Pagalbininkams: Vilkaviškio savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Vilkaviškio policininkams, Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui,   Taip pat dėkojame: maketuotojai Indrei Lauciūtei, gėlininkei Jolantai Dirgėlienei, ūkininkei Laimutei Kokanskienei, Kęstučiui Žiemiui.   Už turistinė sriubą dėkojame bendruomenės „ūkio“ komandai. Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.