21 –asis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vakaras

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai jau 21-ąjį kartą pakvietė regiono verslo, valdžios, akademinės bendruomenės bei socialinius partnerius į metinį verslo bendruomenės vakarą. Vakaras vyko Rudondvario dvaro menų inkubatoriuje. Jį vedė TV laidų vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius, bei dalyvavo apie 350 verslo bendruomenės atstovų. Renginyje dalyvavo ne tik regiono verslo atstovai, bet atvyko ir Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Lietuvos Respublikos Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Seimo nariai, savivaldybių merai, universitetų rektoriai. Svečius sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Rūmams iš tiesų yra kuo pasidžiaugti. Šiemet suorganizuota daugiau nei 250 renginių, kuriuose dalyvavo daugiau nei 6400 dalyvių. Rūmai yra nuolatiniai konferencijų, forumų organizatoriai ir partneriai. Šiemet vyko jau tradicija tapusios ir šimtus specialistų pritraukiančios konferencijos eksporto, moterų verslumo, statybų, personalo ir kitais klausimais. Atstovaudami verslui dialoge su valdžia, atsižvelgdami į tendencijas ir girdėdami verslo bendruomenės problemas, organizuoja diskusijas ir susitikimus verslui aktualiomis temomis. Spręsdami sudėtingus klausimus rengia debatus, o kompetencijas ugdo seminarais ir puikiai išvystyta rūmuose veikiančių profesionalų klubų veikla. 2019 metais įregistruota ir Rūmų Vilkaviškio atstovybė, įvyko 1-asis Vilkaviškio verslo forumas, vyksta KPPAR Vilkaviškio atstovybės susitikimai ir dialogas su rajono valdžia, atstovybės iniciatyva savivaldybės Tarybai pritarus įsteigta rajono verslo taryba.

Metiniame verslo bendruomenės vakare Raudondvaryje įteikti ir Rūmų apdovanojimai bei  nominacijos. Bronzos „Darbo žvaigžde“ – vienu aukščiausių, dar prieškaryje įsteigtu, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimu, teikiamu už asmeninius nuopelnus šalies verslui ar rūmų sistemos plėtrai, apdovanotas Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka. Apdovanojimas jam skirtas už verslo tarybos ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės steigimo iniciatyvų palaikymą.

Toks pat  apdovanojimas skirtas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariui, „Kika Group“ bendrasavininkiui Taurui Plungei, bendrovės „Omniteksas“ akcininkui Vydui Damalakui, bendrovės „Kauno stiklas“ generaliniam direktoriui Evaldui Sauliūnui ir bendrovės „Marijampolės laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės“ direktoriui Simonui Petruliui. 

 Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai skatina jų veikloje dalyvaujančius asmenis įteikiant „Padėkos ženklo“ apdovanojimus. Juo pagerbti Kauno technologijos universiteto rektorius Eugenijus Valatka, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, uždarosios akcinės bendrovės „Incon“ direktorius Mantas Raišys, bendrovės „Italiana LT“ direktorius Sigitas Zaikauskas, bendrovės „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas, Kauno kolegijos lektorė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubo valdybos narė Danutė Binkienė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla.
„Darbo žvaigždės“ medaliu už nuopelnus įmonei, pripažįstant ir įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus ir asmeninį indėlį apdovanotas uždarosios akcinės bendrovės „SDG“ konsultacijų departamento Kauno skyriaus vadovas Gintaras Marcinonis. Taip pat suteikti ypatingi – Rūmų ambasadoriaus – titulai, įteiktas „Mažasis eksporto prizas“ ir  nominacijos „Už svarų indėlį visuomenei“, „Sėkmės žingsnis“,  „Metų investicija“ , Inovacijų lyderis“, „Metų mokymo institucija“. Raudondvaryje apdovanoti ir Kauno regiono verslininkai.

Apdovanojimus  kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Zigmantu Dargevičiumi ir generaline direktore Olga Grigiene teikė ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas. Šventės koncertinėje programoje  verslo bendruomenę žavėjo  Raigardas Tautkus su Šampaniniu Kauno choru bei  grupės „16Hz“, ir  „Big Al&The Jokers“.