Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

SEMINARAS „Darbuotojų motyvacijos ir lojalumo ugdymas“

2019 gegužės 28 d. 10:00 am-3:00 pm

Skirta: vadovams siekiantiems gilinti žinias ir tobulinti įgūdžius efektyvaus vadovavimo ir darbuotojų motyvavimo srityje.

Seminaro metu bus kalbama:

  • Motyvacijos keliai ir klystkeliai; tie metodai kuriuos naudojame ir tie kuriuos pamirštame;
  • Elgesio analizė: norėdamas keisti, turiu suprasti kaip tai veikia;
  • Veiklos ypatumai ir pokyčiai – galimybė stiprinti darbuotojų motyvaciją ir lojalumą;
  • Vertinimas – padarykime taip, kad darbuotojai to lauktų.

Seminaro trukmė 7 val.

Lektorius: Giedrius Steponavičius – konsultantas jau 20 metų konsultuojantis ir vedantis seminarus įvairių įmonių ir organizacijų vadovams ir darbuotojams. 1996m. baigęs istorijos ir politologijos mokslų studijas Vilniaus pedagoginiame universitete, vėliau daug dėmesio skyrė analizuodamas organizacinę elgseną ir psichologiją.

Lektorius nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje, yra sukaupęs projektinės ir vadybinės patirties, išmano privataus ir viešo sektoriaus skirtumus ir ypatumus, yra Lietuvos konfliktų prevencijos asociacijos narys. Giedrius Steponavičius domisi įvairiais organizacinės veiklos aspektais, žmogaus elgsenos analize ir ypatumais, turi sukaupęs didelę problemų sprendimo patirtį, kuri seminarų metu perteikiama pavyzdžiais ir rekomendacijomis.

Stiprioji lektoriaus pusė – patirtis, gili praktinių pavyzdžių ir situacijų analizė, orientacija į mokymų dalyvių asmeninio tobulėjimo potencialo išplėtimą. Giedrius Steponavičius turi savitą požiūrį į daugelį procesų, jo seminarai pasižymi dinamika, realiais pavyzdžiais ir humoru.

Mokymų data – 2019 m. gegužės 28 d. 10:00 val.

Mokymų vieta – Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, J. Basanavičiaus a. 7, Vilkaviškis.

Mokymų kaina –35 Eur/asmeniui. Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems – 29 Eur/asmeniui.

Nuolaidosužsiregistravusiems iki gegužės 21 dienos seminaro kaina 29 Eur/asmeniui. Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės nariams 20 Eur/asmeniui.

Registracija – el. paštu lina@vilkaviskisinfo.lt arba telefonu 8 342 20525, 8 659 67332.

Informacija

Data:
2019 gegužės 28
Laikas:
10:00 am-3:00 pm