Stebėtis ir žavėtis kviečia tapybos plenere – edukacinėje stovykloje „Mūsų žemė mena“ sukurti darbai

Kybartų kultūros centro menų studija „Smiltys“ gyvuoja nuo 2013 metų. Studijos nariai noriai dalyvauja pleneruose, darbų parodose bei tarptautiniuose projektuose. Šį kartą tapybos mėgėjų pleneras – edukacinė stovykla „Mūsų žemė mena“ vyko liepos 23-27 dienomis Pajevonio bendruomenės namuose. Pajevonys pasirinktas ne atsitiktinai – studijos vadovę Aušrinę Dubauskienę ir dalyvius sužavėjo čia stūksantys piliakalniai, šventos vietos, Tarandės giria, šventyklos. Norėta prisiminti ir atgaivinti senosios Lietuvos, mūsų protėvių dvasią, palikimą ir visa tai įkūnyti meno kūriniuose. Tapytojai mėgėjai savo darbuose stengėsi apjungti istoriją ir dvasią.

Kartu su Kybartų kultūros centro menų studijos „Smiltys“ nariais šioje edukacinėje stovykloje dalyvavo viešnios iš Gusevo miesto (Kaliningrado sr., Rusija) Irina Fomina, Margarita Batyasova ir Julija Ponomarčiuk, o taip pat Alicija Barbara Czarnecka-Zyskowska iš Lenkijos, Barčevo miesto.

Liepos 27 d. tapytojai mėgėjai lankytojams pristatė savo naujų, per savaitę atliktų darbų parodą, kuri eksponuojama Pajevonio bendruomenės namuose. Darbai savo turiniu, tema ir technika žavi lankytojus, todėl menų studija plenero kūrybą planuojame eksponuoti ir darbus pristatyti Kybartų miesto šventės metu rugpjūčio 25 d.
Turizmo ir verslo informacijos centro informacija
   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.